Marka
BMW
Model
X1
Generacja
Lokalizacja
Osobowe
BMW X1
Cena: od 75000 zł
Rok produkcji od: 2021
Rok produkcji do: 2021
BMW X1 2021 cena od 75 tysięcy na sprzedaż (36)
Oferty
1 - 12 z 36 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
BMW X1 F48 2.0 Pierwszy właściciel w kraju, super stan.
88 900 zł
Zobacz oferty:
BMW X1 1.5 salon PL / FV VAT 23% / gwarancja rok / bezwypadkowa /
90 000 zł
73 170 zł netto
Zobacz oferty:
BMW X1 F48 2.0
99 999 zł
Zobacz oferty:
BMW X1 F48 1.5
99 900 zł
81 219 zł netto
Zobacz oferty:
BMW X1 F48
114 900 zł
Zobacz oferty:
BMW X1 F48 1.5 X-DRIVE Advantage 67398 PLN Gwarancja
82 899 zł
67 398 zł netto
Zobacz oferty:
BMW X1 F48 2.0
114 900 zł
Zobacz oferty:
BMW X1 F48 2.0 sDrive18d 150KM Eu6 xLine -Automat -Skóra -Full LED -Serwis ASO
90 900 zł
Zobacz oferty:
BMW X1 F48 1.5 zarejestrowane, ubezpieczone, niski przebieg, rok gwarancji,
88 000 zł
Zobacz oferty:
BMW X1 F48 1.5 (Nr.017) Plug-In xDrive Automat Navi Kamera Tempomat Gwarancja!!!
89 900 zł
Zobacz oferty:
BMW X1 F48 1.5
106 999 zł
Zobacz oferty:
BMW X1 F48 1.5 xDrive 25e Advantage Plug-in Navi Automatyczna klimatyzacja Bluetooth
85 500 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek