BMW X4 2019 cena od 130 tysięcy na sprzedaż (12)
Oferty
1 - 12 z 12 znalezionych ogłoszeń
BMW X4 G02 2.0 25d M- pakiet x-drive 74tys przebieg
149 900 zł
Zobacz oferty:
BMW X4 G02 2.0 252 KM M Sport, Xdrive, SalonPL
149 000 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW X4 G02 3.0 360KM SERWIS ASO BEZWYPADKOWY SALON POLSKA
159 900 zł
130 000 zł netto
Ogłoszenie prywatne
BMW X4 G02 2.0 Xdrive 20d M SPORT
151 900 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW X4 G02 3.0 2021r. i rej., VAT 23%, salon PL
225 000 zł
182 926 zł netto
Ogłoszenie prywatne
BMW X4 G02 2.0 25d garażowany, pierwszy właściciel
146 000 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW X4 G02 2.0 xDrive30i salon Polska serwis
157 700 zł
128 211 zł netto
Ogłoszenie prywatne
BMW X4 G02 2.0 FV23% / Salon PL / xDrive / M Sport / 2x koła / Panorama / Kamera Cofa
134 900 zł
109 674 zł netto
Zobacz oferty:
BMW X4 G02 2.0 Sprzedam xdrive30i 252 km
149 900 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW X4 G02 3.0 m40i performance panorama gesty
179 900 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW X4 G02 3.0
174 700 zł
Zobacz oferty:
BMW X4 G02 2.0 2.0B 252KM / Salon Polska / Serwisowany / Stan idealny
152 900 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek