Marka
BMW
Model
X5
Generacja
Woj. Mazowieckie
Osobowe
BMW X5
Rok produkcji od: 2018
Rok produkcji do: 2018
Woj. Mazowieckie
BMW X5 2018 Mazowieckie na sprzedaż (12)
Oferty PRO
Ogłoszenia z tej sekcji są wyróżnione w ramach płatnej reklamy, opłaconej przez wystawców.
1 - 1 z 12 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Oferty
2 - 12 z 12 znalezionych ogłoszeń
BMW X5 3.0 XDrive35D 2018
79 000 zł
Zobacz oferty:
BMW X5 2.0 Salon PL! VAT 23%! Super Stan! Serwis ASO! Gwarancja!
99 900 zł
Zobacz oferty:
BMW X5 3.0 M50d xDrive G05, Bezwypadkowy, FV23%, Salon PL, Serwis ASO
209 900 zł
170 650 zł netto
Zobacz oferty:
BMW X5 F15 2.0 M Pakiet Salon PL.100%orginał
91 500 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW X5 F15 3.0 2018 rok
60 000 zł
Zobacz oferty:
BMW X5 G05 3.0 2018 Sports Activity Vehicle
56 000 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW X5 F15 3.0 xDrive35i Turbo 306KM | AWD | 53 tys. mil | Skóra | Idealny
99 500 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW X5 G05 3.0 xDrive35i 2018
45 500 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW X5 3.0 2018 prod. xDrive30d diesel 265KM*Salon PL*Bezwypadkowy*Se
152 500 zł
Zobacz oferty:
BMW X5 3.0 2018 prod. benzyna! 340 KM! Faktura VAT 23%!
199 999 zł
162 600 zł netto
Zobacz oferty:
BMW X5 3.0 2018 prod. / 2018 1rej. Salon Polska! Bezwypadkowy! Serwisowany
194 900 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek