Citroen C4 Picasso 2016 Śląskie na sprzedaż (13)
Oferty
1 - 13 z 13 znalezionych ogłoszeń
Citroen C4 Picasso II 1.2 1.2PT 130KM Eu6 -Selection -Navi -Kamera -JBL -Rolety -Bardzo zadbany
29 700 zł
Zobacz oferty:
Citroen C4 Picasso II 1.6 STAN PERFEKCYJNY *NOWY ROZRZĄD
28 900 zł
Zobacz oferty:
Citroen C4 Picasso II 1.2 1.2i*131PS*OPŁACONY*Bezwypadkowy*Klimatronik Serwis*VIP GWARANCJA24M
26 900 zł
Zobacz oferty:
Citroen C4 Picasso II 1.6 e- hdi bezwypadkowy serwisowany stan bardzo dobry !!!!
30 900 zł
Zobacz oferty:
Citroen C4 Picasso II 2.0 2.0HDI 150KM Faktura VAT 23% 7osobowy WymienionyRozrządSprzęgłoDwumas
34 800 zł
28 292 zł netto
Zobacz oferty:
Citroen C4 Picasso II 2.0
34 900 zł
Zobacz oferty:
Citroen C4 Picasso II 1.6 ZAREJESTROWANY BEZWYPADKOWY ORYGINALNY LAKIER
34 900 zł
Zobacz oferty:
Citroen C4 Picasso II 2.0 Grand 7 osób, biksenon, Led, kamera 360, KeyLess, Serwis
57 900 zł
Zobacz oferty:
Citroen C4 Picasso II 1.6 Blue-HDI "Exclusive"
38 900 zł
Zobacz oferty:
Citroen C4 Picasso II 1.2
26 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Citroen C4 Picasso II 2.0 HDi 150 KM aut 7os/ LEDy/ Navi/ Kamera 360/ Ele.klapa/ Alu
47 900 zł
Zobacz oferty:
Citroen C4 Picasso II 2.0 GRAND 2.0HDI 150km LED kamera 7 FOTELI navi SERWIS 2016
32 000 zł
Zobacz oferty:
38 998 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek