Marka
Model
Generacja
Lokalizacja
Osobowe
Elektryczny
Samochody elektryczne na sprzedaż (2494)
Oferty
1 - 24 z 2494 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Renault Kangoo II Z.E. - 100% elektryczny | Bateria 22 kWh | Gwarancja
21 894 zł
17 800 zł netto
Zobacz oferty:
Tesla Y Long Range RWD ! Z Polskiego Salonu ! Faktura VAT !
177 900 zł
144 634 zł netto
Zobacz oferty:
Dacia Spring
88 000 zł
71 544 zł netto
Zobacz oferty:
Nissan Leaf 62 KWh N-Connecta 217 KM Salon Polska Faktura Vat 23% PY00342
89 000 zł
72 357 zł netto
Zobacz oferty:
Kia EV6 2023 - 169 900 PLN, 39000 km
169 899 zł
138 130 zł netto
Zobacz oferty:
Renault Zoe R90 Z.E 40 Intens (z akumulatorem)
50 900 zł
Zobacz oferty:
SsangYong/KGM Torres KGM 1.5 T-GDi turbo HEV 204KM AT 2WD ADVENTURE PLUS
161 900 zł
Zobacz oferty:
Renault Megane IV EV full LED virtual cocpit navi klima auto kamera i czujniki parkowani
76 600 zł
Zobacz oferty:
Audi Q6
299 000 zł
243 089 zł netto
Zobacz oferty:
Volkswagen ID.4
212 400 zł
172 682 zł netto
Zobacz oferty:
Hyundai Kona II
129 900 zł
105 609 zł netto
Zobacz oferty:
BMW iX
344 900 zł
280 406 zł netto
Zobacz oferty:
Tesla Y Long Range AWD ! Z Polskiego Salonu ! Faktura VAT !
219 900 zł
178 780 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Elroq
153 990 zł
125 195 zł netto
Zobacz oferty:
Volvo Ex 90
389 900 zł
316 991 zł netto
Zobacz oferty:
Dacia Spring Super stan !
14 999 zł
Zobacz oferty:
Audi Q6 SQ6 etron licytacja w ubezpieczalni w Austrii
107 500 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz EQV
245 000 zł
199 186 zł netto
Zobacz oferty:
Renault Twizy 7.6KW Elektryk/ 2 Osobowy/ 2018r/ 10TYS KM/ Sprowadzony
19 900 zł
Zobacz oferty:
Toyota bZ4X
129 900 zł
105 609 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz CLA II
249 999 zł
203 251 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz CLA II
249 999 zł
203 251 zł netto
Zobacz oferty:
Kia Pv5 Oferta dla firm! Nowa PV5, 71.2kWh/163KM/zasięg 412km,różne kolory
201 900 zł
164 146 zł netto
Zobacz oferty:
Kia Pv5 Oferta dla firm! PV5, 71.2kWh/163KM/zasięg 412km, różne kolory
201 900 zł
164 146 zł netto
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek