Marka
Mercedes-Benz
Model
Generacja
Lokalizacja
Osobowe
Mercedes-Benz
Cena: od 130000 zł
Cena: do 150000 zł
Mercedes-Benz cena od 130 tysięcy cena do 150 tysięcy na sprzedaż (574)
Oferty
1 - 24 z 574 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Mercedes-Benz Klasa V II (2014 - teraz) 2.0 MB KLASSE 2020 r ,
130 000 zł
105 691 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa S W222 4.7
149 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa A W177 1.3
139 900 zł
113 739 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz GLC 2.0 mercedes plug in
134 070 zł
109 000 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz GLE W167 2.0 350 4Matic 2024
149 000 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa C W206 1.5
139 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa E 2.0
135 000 zł
109 756 zł netto
Ogłoszenie prywatne
Mercedes-Benz Klasa E W213 2.0 KAMERY360 NAVI AMBIENTE KEYLESS 320PS 4MATIC LIFT LED
145 800 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa S W221 5.5 facelift S600 Long - WKRÓTCE DOSTĘPNY
134 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz GLA 2.0 AMG 35 4Matic, Niski Przebieg, Świeże i pewne auto
147 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Mercedes-Benz Klasa E W213 2.0 Salon PL | 220d 4MATIC | Jasne skóry | Po serwisie olejowym |
139 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa A W177 2.0
130 000 zł
105 691 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa C 1.5 VAT 23% AMG 1.5T mHEV 204KM automat 2021 r., salon PL, I właściciel
141 900 zł
115 365 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa E W213 2.0 e300de AMG plugin 77tys km 306KM
149 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Mercedes-Benz CLC 2.2 Mercedes GLC polski salon
146 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Mercedes-Benz Klasa C W206 1.5
142 000 zł
115 447 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz GLC 2.0
139 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz C43 AMG 3.0 idealny stan
137 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa A W177 2.0 35 AMG 4-Matic 7G-DCT
138 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Mercedes-Benz Klasa E W213 2.0 300de Plug In 306 Ps. Amg Line Led Ambiente Elektrohak Chrom
139 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz EQA
145 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa C W206 2.0 4Matic All-Terrain 9G-TRONIC Avantgarde
149 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa X 3.0
148 900 zł
121 056 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz GLC 2.0 https://youtu.be/bNgCCkFT87k
147 600 zł
120 000 zł netto
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek