Mercedes-Benz Citan
Cena: od 20000 zł
Mercedes-Benz Citan cena od 20 tysięcy na sprzedaż (50)
Oferty
1 - 24 z 50 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Mercedes-Benz Citan 1.5
136 038 zł
110 600 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5 110CDI automat hak nawigacja zarejestrowany kamera
73 431 zł
59 700 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5
49 999 zł
40 649 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5 111 CDI LONG MAX Długi. 5 Miejsc. Salon PL. Perfekcyjny Stan GWARANCJA
38 500 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5
25 000 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5
72 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Mercedes-Benz Citan 1.5
39 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Mercedes-Benz Citan 1.2 Mercedes 112 Tourer
39 800 zł
Ogłoszenie prywatne
Mercedes-Benz Citan 1.5 Tourer 112 CDI | 2023 | Diesel | 116 KM |
84 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Mercedes-Benz Citan 1.5 2016 R STAN BDB LONQ import z niemiec opłaty w cenie
21 900 zł
17 804 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5
99 000 zł
80 487 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5
25 950 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.3
152 479 zł
123 966 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.3
152 479 zł
123 966 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5 MERCEDES TOURER licytacja w ubezpieczalni w Austrii
38 200 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.4
139 900 zł
113 740 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5 nowy model tylko 17tkm vat1 opłacony
61 131 zł
49 700 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5
49 800 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5
126 554 zł
102 890 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5 VAT 23% 110CDI 95KM M6 2021/22 r., salon PL, I właściciel
73 500 zł
59 756 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5
29 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5 Tourer Long 111 1.5CDi 110KM 7os. f.VAT
69 900 zł
56 829 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5 CDI 5 osobowy F-ra VAT 23% Klimatyzacja możliwa ZAMIANA
43 900 zł
35 691 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Citan 1.5
44 999 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek