Opel Astra
Rok produkcji od: 2019
Rok produkcji do: 2019
Woj. Dolnośląskie
Opel Astra 2019 Dolnośląskie na sprzedaż (7)
Oferty
1 - 7 z 7 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Opel Astra K 1.6 CDTI 100% BEZWYPADKOWY KLIMATYZACJA TEMPOMAT ALUFELGI STAN IDEALNY
29 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Astra 1.4 V T GPF Elite 2019r. KR8KW87 Uwaga! Pojazd znajduje się
36 531 zł
29 700 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Astra K 1.4 1.4T kombi salon PL, serwis ASO, FV 23%
30 900 zł
25 121 zł netto
Ogłoszenie prywatne
Opel Astra 1.4 Polski salon, zadbany, faktura vat
45 000 zł
36 585 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Astra K 1.6 136KM / Wyposażony / Bezwypadkowy
34 800 zł
Zobacz oferty:
Opel Astra K 1.4 KOMBI 150KM AUTOMAT
42 700 zł
Ogłoszenie prywatne
Opel Astra 1.4
51 999 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek