Opel Insignia
Cena: od 55000 zł
Woj. Pomorskie
Opel Insignia Pomorskie cena od 55 tysięcy na sprzedaż (15)
Oferty
1 - 15 z 15 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Opel Insignia B 1.6 Grand Sport
64 900 zł
52 764 zł netto
Ogłoszenie prywatne
Opel Insignia B 2.0 CDTI Elegance S&S
56 999 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 2.0 WD6008P#2.0 CDTI Elegance Podgrz.f I kier LED Cz.cof Salon PL VAT 23%
73 850 zł
60 040 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 2.0 CDTI 174 KM. Automat, Pełne Wyposażenie, Bezwypadkowy.
61 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 1.5 SPORTS TOURER
62 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Opel Insignia B 2.0 Grand Sport Diesel 2021
71 200 zł
Ogłoszenie prywatne
Opel Insignia B 2.0 CDTI Business Elegance S&S
63 999 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 1.5 1.5T Innovation
58 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Opel Insignia B 2.0 CDTI Lift Zamiana
59 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 2.0 CDTI Business Elegance S&S
63 999 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia 2.0 GSi 210KM Panorama Recaro Led Masaze Bose Full !
77 999 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B (2017 - 2023) 2.0 2.0d Exclusive Automat LUX LED 174km Serwis Super Stan
58 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 2.0 GD4E117#2.0 CDTI Elegance Podgrz.f I kier szyba Salon PL VAT 23%
64 600 zł
52 520 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 2.0
63 999 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 2.0
63 999 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek