Opel Vivaro Pomorskie cena od 20 tysięcy na sprzedaż (15)
Oferty
1 - 15 z 15 znalezionych ogłoszeń
Opel Vivaro II 1.6 1.6CDTI 145KM L2H1 Klima Navi Kamera 8 osób Stan Bdb ZAREJESTROWANY
64 575 zł
52 500 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Vivaro II 1.6 CDTI 125KM LONG 9 osób | FV 23% | Serwis |Salon PL
44 895 zł
36 500 zł netto
Ogłoszenie prywatne
Opel Vivaro 2.0
44 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Vivaro I 2.0 Long !!
39 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Opel Vivaro III 1.5 Kombi Extra Long 2,8t Enjoy
64 999 zł
Zobacz oferty:
Opel Vivaro II 1.6 BiTurbo, 9 osobowy, 2017r., niski przebieg, zamiana
65 500 zł
Ogłoszenie prywatne
Opel Vivaro II 1.6 CDTI rok 2017 przebieg 174500 zadbany 9 osobowy
44 500 zł
Ogłoszenie prywatne
Opel Vivaro II 1.6 2XL 9-osobowy tylko 188 tys km BEZWYPADKOWY
54 900 zł
Zobacz oferty:
Opel Vivaro II 1.6 CDTi 145KM, Long, Salon Polska, 2-gi właściciel, Niski przebieg !
69 900 zł
56 829 zł netto
Zobacz oferty:
Opel Vivaro I 1.9CDTI 9 osobowy.
21 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Opel Vivaro II 1.6
65 990 zł
Zobacz oferty:
Opel Vivaro III 2.0
64 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Opel Vivaro III 1.5 możliwość zamiany
99 999 zł
Ogłoszenie prywatne
Opel Vivaro 1.6 Vivaro-B CDTI, 9-Osobowy, LONG, Zarejestrowany, Salonowy, Zad
69 700 zł
Zobacz oferty:
Opel Vivaro 1.6 duza navi long 9 OSOBOWY
79 900 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek