Skoda Kodiaq
Cena: od 130000 zł
Cena: do 150000 zł
Woj. Mazowieckie
Skoda Kodiaq Mazowieckie cena od 130 tysięcy cena do 150 tysięcy na sprzedaż (15)
Oferty
1 - 15 z 15 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Skoda Kodiaq I 2.0
139 900 zł
113 739 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Kodiaq I 2.0
148 900 zł
121 056 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Kodiaq I 2.0
146 900 zł
119 430 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Kodiaq 1.5
132 900 zł
Zobacz oferty:
Skoda Kodiaq I 2.0
139 399 zł
113 332 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Kodiaq I 2.0 Hak fabryczny, Gwarancja, Serwisowany w ASO, bezwypadkowy
147 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Skoda Kodiaq I 2.0
134 900 zł
109 674 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Kodiaq I 2.0 Faktura Vat 23%
135 900 zł
110 487 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Kodiaq I 2.0
136 900 zł
111 300 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Kodiaq I 2.0
147 900 zł
120 243 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Kodiaq I 2.0
132 900 zł
108 048 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Kodiaq I 2.0
144 900 zł
117 804 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Kodiaq I 2.0
145 900 zł
118 617 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Kodiaq I 2.0 Bogate wyposażenie !!!
136 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Skoda Kodiaq I 2.0 VRS - Salon Polska - VAT 23% - Wzorowy Stan - 245KM - 4x4
149 000 zł
121 138 zł netto
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek