Skoda Superb
Cena: od 65000 zł
Woj. Świętokrzyskie
Skoda Superb Świętokrzyskie cena od 65 tysięcy na sprzedaż (8)
Oferty
1 - 8 z 8 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Skoda Superb 2.0 Sportline 2.0TDI 193KM automat DSG 4x4 Pakiet Assisted Drive Plus 19"
220 121 zł
178 960 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Superb 2.0 Selection TSI 265KM 4X4 DSG 2024 Bezwypadkowy FV VAT23% Gwarancja
152 900 zł
124 308 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Superb III (2015 - teraz) 2.0 TSI 2019 rok 212269 km
68 500 zł
55 691 zł netto
Ogłoszenie prywatne
Skoda Superb III (2015 - teraz) 2.0 TSI 2020r
87 900 zł
71 463 zł netto
Ogłoszenie prywatne
Skoda Superb III (2015 - teraz) 2.0 TSI 2019 r
65 900 zł
53 577 zł netto
Ogłoszenie prywatne
Skoda Superb III 2.0 Style, Bogate Wyposażenie, Faktura VAT
98 400 zł
80 000 zł netto
Ogłoszenie prywatne
Skoda Superb 2.0 L&K 2.0TSI 265KM automat DSG 4x4 Pakiet Assisted Drive Plus Family&Bus
234 619 zł
190 747 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Superb 2.0 4x4/DSG/280KM//Salon PL/FV 23%/AMBITION/Gwarancja/Super stan!!!
83 517 zł
67 900 zł netto
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek