Marka
Model
Generacja
Woj. Śląskie
Osobowe
Kombi
Woj. Śląskie
Śląskie Kombi na sprzedaż (4117)
Oferty
1 - 24 z 4117 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Volvo V50 1.6 1.6D 115 Koni. Krajowe. Salon Polski. Ładne, Zadbane.
15 000 zł
Zobacz oferty:
Ford Focus Mk3 1.5 lift/1.5 TDCI 120km/Full opcja
20 800 zł
Ogłoszenie prywatne
Mazda 6 III 2.2 GH Diesel 2013 r.
31 000 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW Seria 3 E46 3.0 330xi Shadowline | LPG | Po serwisie | Super stan i wyposażenie
14 950 zł
Ogłoszenie prywatne
Ford Focus Mk4 1.0 St-Line X Matrix LED Full opcja
116 900 zł
95 040 zł netto
Zobacz oferty:
Volkswagen Passat B7 1.6
19 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Opel Astra J 1.6 1.6T 180 KM_biksenon_kolor NAVI_SERWIS_POLIFT
28 000 zł
Zobacz oferty:
Opel Astra 1.6 Edition 2008r | Stan BDB I Zarejestrowany
8 200 zł
Zobacz oferty:
Opel Insignia B 2.0 Diesel • Automat • 2022 r.Pełna historia serwisowa
60 000 zł
48 780 zł netto
Zobacz oferty:
Volkswagen Passat B8 2.0 VW DSG 128 tys km po serwisie książka bezwypadkowy super stan
59 900 zł
Zobacz oferty:
Volkswagen Golf IV 1.9 Sprzedam golfa 4 nowy dmuwas
2 999 zł
2 438 zł netto
Ogłoszenie prywatne
Ford Mondeo Mk5 2.0 Krajowy , Serwisowany , bogate wyposażenie
47 900 zł
38 943 zł netto
Zobacz oferty:
Audi A4 B9 2.0 avant 2.0TDI licytacja w ubezpieczalni w AUSTRII
21 000 zł
Zobacz oferty:
Audi A4 B8 2.0 s line competition 19 " rotor drive select
49 999 zł
Zobacz oferty:
Opel Astra J 1.7 CDTI- Sports Tourer-Xenon-Led-Zarejestrowany-Serwis
14 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz CLA II 1.3 HYBRYDA PLUG IN, fvat23%, stan idealny, polecam
96 076 zł
78 111 zł netto
Zobacz oferty:
BMW Seria 5 E60/E61 (2003 - 2010) 2.5 e61 automat hak jeździ
7 500 zł
Zobacz oferty:
Ford Focus Mk4 1.5 ST Line EcoBlue 120 KM Bezwypadkowy | Faktura Vat 23%
61 900 zł
50 325 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz CLA II 1.3
90 490 zł
Zobacz oferty:
Audi A4 B9 2.0 Avant TDI S tronic SPORT 175KM Brilliant Black FULL LED
58 900 zł
Ogłoszenie prywatne
BMW Seria 3 G20/G21 2.0 320d xDrive (G20)
229 900 zł
Zobacz oferty:
Renault Clio IV (2012 - 2018) 1.5 DCI Klima Tablet 2 Kluczyki
14 400 zł
Zobacz oferty:
Toyota Avensis II 2.0 D-4D 2003
5 990 zł
Ogłoszenie prywatne
Renault Talisman 1.6
59 900 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek