Marka
Toyota
Model
Corolla Verso
Generacja
Lokalizacja
Osobowe
Toyota Corolla Verso
Cena: od 12000 zł
Rok produkcji od: 2007
Rok produkcji do: 2007
Toyota Corolla Verso 2007 cena od 12 tysięcy na sprzedaż (10)
Oferty
1 - 10 z 10 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Toyota Corolla Verso 1.8
16 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Toyota Corolla Verso 1.8 W bardzo dobrym stanie
14 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Toyota Corolla Verso 1.8 2007
15 500 zł
Ogłoszenie prywatne
Toyota Corolla Verso 1.8 LPG stan bardzo dobry
19 700 zł
Ogłoszenie prywatne
Toyota Corolla Verso 2.2
15 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Toyota Corolla Verso 1.8 Automat*7Miejsc*Zadbany*Super Stan*Van*Corolla
12 900 zł
10 487 zł netto
Zobacz oferty:
Toyota Corolla Verso 2.2 1wł od 2010r/Stan BDB/gwarancja
12 777 zł
Zobacz oferty:
Toyota Corolla Verso 2.2 7 osób Kamera 360 Nawigacja
14 987 zł
Zobacz oferty:
Toyota Corolla Verso 1.8
21 900 zł
Zobacz oferty:
Toyota Corolla Verso 2.2 D4D ZAMIANA RATY 7-OSOBOWY
14 000 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek
