Marka
Volvo
Model
V90 Cross Country
Generacja
Woj. Wielkopolskie
Osobowe
Volvo V90 Cross Country
Cena: od 82000 zł
Woj. Wielkopolskie
Volvo V90 Cross Country Wielkopolskie cena od 82 tysięcy na sprzedaż (9)
Oferty
1 - 9 z 9 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Volvo V90 Cross Country 2.0 B5 D AWD 235 KM Ultimate Bright Salon Polska Faktura Vat 23% WZ003GG
190 000 zł
154 471 zł netto
Zobacz oferty:
Volvo V90 Cross Country 2.0 T5 254KM Salon Polska Jasna Skóra Hak Panorama Kamera Zarejestrowany!
89 900 zł
Zobacz oferty:
Volvo V90 Cross Country 2.0 w wersji T6 AWD
107 998 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo V90 Cross Country 2.0 CC Pojazd Europejski bezwypadkowy serwis Aso Stan Bdb
95 000 zł
Zobacz oferty:
Volvo V90 Cross Country 2.0
107 999 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo V90 Cross Country 2.0 T6 320 KM AWD – Inscription – Stan Bardzo Dobr
107 999 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo V90 Cross Country 2.0 D5 AWD
110 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo V90 Cross Country 2.0
119 900 zł
97 479 zł netto
Zobacz oferty:
Volvo V90 Cross Country 2.0 B5 D AWD 235 KM Ultimate Bright Salon Polska Faktura Vat 23% WZ005GG
175 000 zł
142 276 zł netto
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek