Volvo Xc 60 2017 cena od 90 tysięcy na sprzedaż (16)
Oferty PRO
Ogłoszenia z tej sekcji są wyróżnione w ramach płatnej reklamy, opłaconej przez wystawców.
1 - 3 z 16 znalezionych ogłoszeń
Volvo Xc 60 II 2.0 JAK Z SALONU , STAN IDEALNY
95 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo Xc 60 II 2.0 D. Krajowy 1 własciciel salon serwis ASO
93 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo Xc 60 2.0 190 D4 El.Klapa Kamera driveSelectLED Panorma R-DESING Gwarancja
92 900 zł
Zobacz oferty:
Oferty
4 - 16 z 16 znalezionych ogłoszeń
Volvo Xc 60 II 2.0 AWD D4 Inscription
109 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo Xc 60 2.0 Polski salon _ Inscription _ faktura VAT 23% _ Full LED _
95 900 zł
77 967 zł netto
Zobacz oferty:
Volvo Xc 60 I 2.4 Polestar Summum
98 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo Xc 60 I 2.4 Polestar Summum
98 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo Xc 60 2.0
109 900 zł
Zobacz oferty:
Volvo Xc 60 II 2.0 PL Salon, os. prywatna, Instription, 4AWD
109 000 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo Xc 60 I 2.4 d5 salon PL.
90 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo Xc 60 2.0 D5. AWD.
99 900 zł
Zobacz oferty:
Volvo Xc 60 2.0 T5 AWD Drive-E Summum
92 900 zł
75 528 zł netto
Zobacz oferty:
Volvo Xc 60 r designe awd stan jak nowy
120 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo Xc 60 2.0 Biała Perła, Pilot assist, Panorama, Benzyna 254KM AWD
94 900 zł
Ogłoszenie prywatne
Volvo Xc 60 2.0 T5 AWD 254KM AUT Inscription f.VAT
92 900 zł
75 528 zł netto
Zobacz oferty:
Volvo Xc 60 2.0
111 999 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek