Mercedes-Benz Klasa R
Cena: od 12000 zł
Mercedes-Benz Klasa R cena od 12 tysięcy na sprzedaż (36)
Oferty
1 - 12 z 36 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Mercedes-Benz Klasa R 3.0 V6 7-foteli 4x4 Niski przebieg Uszkodzony
15 000 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa R 3.0
29 999 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa R 3.0 LONG + 7 OSÓB + Automat + 4Matic + Salon POLSKA + Navigacja !!!
22 888 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa R 3.0 280 CDI 4-Matic
14 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa R 3.0 4-Matic, 6-osobowy, 224 KM,zdrowy, bez żadnej rdzy/korozji!
22 999 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa R 3.0 Mercedes Benz R280 4Matic
28 300 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa R 3.0 AMG V6-Bezwypadkowy -6 osób -Serwisowany w ASO
24 500 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa R 3.5 350 272 KM 4 MATIC 6 FOTELI STAN BDB HARMAN KARDON VAT 23 % HAK
34 900 zł
28 373 zł netto
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa R 3.0
18 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa R 3.0 CDI 265 KM, Long, 4 Matic, Automat, Kamera Cofania, Skóra, Łopatki
39 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa R 3.0 2011r. LONG, CDI. 4Matic 7 osób. Lekko uszk prawy przód. Jeździ
13 900 zł
Zobacz oferty:
Mercedes-Benz Klasa R 3.0 320 CDI L 4Matic 7G-TRONIC Travel Edition
22 999 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek