Skoda Superb
Cena: od 6000 zł
Woj. Kujawsko-Pomorskie
Skoda Superb Kujawsko-Pomorskie cena od 6 tysięcy na sprzedaż (88)
Oferty
1 - 16 z 88 znalezionych ogłoszeń
Sortuj wgDomyślne
Skoda Superb III 2.0 Škoda kombi
76 900 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb III 2.0
65 500 zł
53 252 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Superb III 2.0 salon PL / FV VAT 23% / gwarancja / Scout / 4x4 / 200 KM /
119 000 zł
96 747 zł netto
Zobacz oferty:
Skoda Superb 2.0 Škoda Sportline
250 300 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb 2.0 Škoda sedan / limuzyna
117 900 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb 2.0 Škoda Combi Drive
199 100 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb III 2.0 Škoda Combi kombi
139 500 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb II 1.6 1.6TDI Facelift Kombi
28 900 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb II 2.0 Bogata Wersja Super Stan
23 900 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb 2.0 Škoda Sportline
208 500 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb II 1.6
34 900 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb 2.0 Škoda Combi Sportline
240 400 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb III 2.0
79 999 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb Škoda Laurin&Klement
224 250 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb 2.0 Škoda Combi Sportline
240 400 zł
Zobacz oferty:
Skoda Superb 1.5 Škoda Sportline
196 000 zł
Zobacz oferty:
Samochody w miastach
Ogłoszenia popularnych marek